dieta-broccoli-cateirng-pudelka-slask-tani

Najczęstsze błędy w odchudzaniu i jak ich unikać korzystając z cateringu dietetycznego Broccoli

Decydując się na odchudzanie, większość z nas chce jak najszybciej pozbyć się zbędnych kilogramów. Niestety często popełniamy przy tym błędy, które nie tylko spowalniają osiąganie celu, ale też mogą zaszkodzić naszemu zdrowiu. Jakich błędów najczęściej się dopuszczamy i jak może pomóc catering dietetyczny Broccoli?

1. Zbyt restrykcyjna dieta

Wielu z nas myśli, że im mniej jemy, tym szybciej schudniemy. To niestety fałszywe przekonanie! Gwałtowne ograniczenie kalorii spowoduje, że organizm przejdzie w tryb „głodówki” i zacznie magazynować tłuszcz. Lepsze efekty przynosi lekkie ograniczenie porcji i wprowadzenie zdrowszych produktów, na przykład korzystając z cateringu dietetycznego Broccoli. Nasze posiłki mają odpowiednią kaloryczność i zawierają wszystkie składniki odżywcze potrzebne w diecie.

2. Eliminowanie węglowodanów

Modne ostatnio diety niskowęglowodanowe nie zawsze są korzystne w odchudzaniu. W cateringu Broccoli stosujemy umiarkowaną ilość zdrowych węglowodanów, głównie z pełnoziarnistych produktów, warzyw i owoców. Dostarczają one organizmowi odpowiednią ilość glukozy, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania.

3. Sięganie po niezdrowe przekąski

Aby uniknąć tego błędu, w ramach cateringu Broccoli otrzymasz zbilansowane posiłki 5 razy dziennie. Dzięki temu nie będziesz odczuwać głodu między nimi i nie sięgniesz po niezdrowe przekąski!

4. Picie kalorycznych napojów

Zamiast nimi, polecamy pić dużo wody mineralnej oraz herbat ziołowych, które ułatwiają odchudzanie i oczyszczają organizm. W ramach cateringu dostarczymy Ci także zdrowe koktajle warzywno-owocowe, które zaspokoją pragnienie, dostarczając witamin i mikroelementów.

5. Nieregularne posiłki

Korzystając z Broccoli nie musisz już martwić się o regularność posiłków! Otrzymasz je o ustalonych porach, zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania. Taka regularność ułatwi Twój organizmowi pozbycie się tkanki tłuszczowej.

6. Brak aktywności fizycznej

Oprócz zdrowego żywienia, kluczowa w odchudzaniu jest aktywność fizyczna. Dlatego oprócz cateringu oferujemy naszym Klientom dostęp do trenera online, który pomoże zaplanować treningi dostosowane do Twoich możliwości i celu.

7. Zbyt mało snu

Remedium na ten problem jest proste – wystarczy zamówić catering dietetyczny Broccoli, który zaoszczędzi Ci czas normalnie poświęcany na zakupy, gotowanie i sprzątanie po posiłkach. Dzięki temu z łatwością znajdziesz czas na odpowiednią ilość snu, który wspiera odchudzanie.

Podsumowując, aby uniknąć typowych błędów, skorzystaj z kompleksowej diety cateringu dietetycznego Broccoli!


Możliwość komentowania została wyłączona.