Najczęściej zadawane pytania dotyczące cateringu Broccoli

Najczęściej zadawane pytania dotyczące cateringu Broccoli

W zakładce Diety znajdziesz dokładny opis każdej z naszych diet i jej zalet. Jeśli to nie rozwieje Twoich wątpliwości – zadzwoń lub napisz do nas, nasz dietetyk pomoże Ci dobrać odpowiednią dietę.

Do większości miast dostawa realizowana jest bezpłatnie, do mniejszych miejscowości koszt ustalany jest indywidualnie.

Napisz do nas, sprawdzimy czy możemy poszerzyć zakres naszych dostaw o Twoją miejscowość.

Zamówienia można dokonać na dowolną liczbę dni, podczas zamówienia zaznacza się w kalendarzu odpowiednią wartość.
Posiłki oznaczone na ciepło wymagają podgrzania. Przed podgrzaniem w kuchence mikrofalowej, usuń lub podziurkuj folię ochronną. Można je także podgrzewać w piekarniku po wcześniejszym przełożeniu do naczynia żaroodpornego.

Dostawy naszych diet realizujemy w godzinach wieczornych. W przypadku chęci dowiedzenia się dokładniejszej godziny dostaw prosimy o kontakt z naszym biurem.

Catering można zamówić bezpośrednio przez stronę poprzez kliknięcie „Zamów dietę”.

Płatności można dokonać przez płatność online, blikiem lub wykonać przelew tradycyjny. Nie ma możliwości płatności gotówką. Zamówienie opłacane jest z góry za cały okres, na który zostało złożone. Pamiętaj, że Twoje zamówienie będzie aktywne dopiero w momencie jego opłacenia – jeśli dokonujesz płatności przelewem tradycyjnym, musisz poczekać do momentu zaksięgowania przelewu.

Tak, oczywiście w czasie trwania diety możesz do nas napisać o zmianę kaloryczności lub diety na inną – pamiętaj, że potrzebujemy dwóch dni, aby ta zmiana została dokonana. Dokładnie informacje znajdują się w regulaminie.

Nie ma możliwości wykluczenia innych produktów, niż te, które zostały wyłączone z danego planu diety ze względu na jego charakter. 

 1. Zamówienie złożone do godz. 10:00 będą realizowane od drugiego dnia następującego po dacie złożenia zamówienia.
  • zamówienia na poniedziałek należy składać do soboty do godz.  23:00
  • zamówienia na wtorek należy składać do niedzieli do godz.  10:00
  • zamówienia na środę należy składać do poniedziałku do godz.  10:00
  • zamówienia na czwartek należy składać do wtorku do godz.  10:00
  • zamówienia na piątek oraz sobotę należy składać do środy do godz.  10:00

Zmiany na kolejny dzień można wprowadzać do godziny 4:00.

Zapraszamy do śledzenia naszego konta na Facebooku i Instagramie, tam zawsze informujemy o aktualnie trwających promocjach. Informujemy o nich również na stronie internetowej. Jeśli chcesz być informowany drogą mailową o aktualnych promocjach, zaznacz odpowiednie zgody w panelu klienta lub zapisz się do naszego newslettera.
Tak, oczywiście! Jeśli posiadasz panel klienta wszystko, możesz zrobić to samodzielnie po zalogowaniu się w panelu. Jeśli nie masz do niego dostępu – napisz do nas maila o planowanych zmianach.
Każdy klient ma prawo do skorzystania z jednego zestawu testowego, również pod jeden adres może być zamówiona tylko jedna dieta, chyba że jest to zamówienie dla dwóch osób na jeden dzień – wtedy mogą zostać zrealizowane dwa zestawy.

Nasze zdrowe diety pudełkowe

gluten-free
gluten-free

Dietao niskiej zawartości glutenu i laktozy

low-ig
low-ig

Dietao obniżonym indeksie glikemicznym

#Broccoli

Sprawdź strefę naszychdostaw

#Broccoli

Sprawdź strefę naszychdostaw