Urodziny-Broccoli-blog

Trzy lata zdrowego smaku – 3 urodziny Broccoli!

Dziś jest dla nas bardzo wyjątkowy dzień. Nasz catering Broccoli obchodzi swoje trzecie urodziny! Trzy lata temu rozpoczęliśmy naszą misję dostarczania zdrowych, smacznych i zbilansowanych posiłków do Waszych domów. Dziękujemy Wam za te wspólne lata zdrowego jedzenia, za każde zamówienie, za każdy uśmiech i pozytywny komentarz. To Wy sprawiacie, że nasza praca ma sens.

Świętujemy Razem – Specjalna Urodzinowa Promocja!

W ramach podziękowania chcemy Wam zaoferować coś wyjątkowego. Z okazji naszych trzecich urodzin, przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję – 13% zniżki na wszystkie diety! Wystarczy, że przy zamówieniu wpiszesz kod STOLAT, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty.

Ale uwaga: promocja trwa tylko do niedzieli, 19 listopada, do godziny 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy zestawów testowych. Ilość kodów jest ograniczona, więc nie zwlekaj!

Dlaczego warto świętować z Broccoli?

W Broccoli wierzymy, że zdrowe jedzenie może być równie smaczne jak tradycyjne przysmaki. Nasze menu jest starannie przygotowywane przez doświadczonych kucharzy, zawsze z użyciem świeżych i pełnowartościowych składników. W ciągu ostatnich trzech lat dostarczyliśmy tysiące posiłków, pomagając Wam w utrzymaniu zdrowego stylu życia.

Przyszłość Pełna Zdrowych Smaków

Patrząc w przyszłość, mamy nadzieję na dalsze dostarczanie Wam zdrowych, zbilansowanych i pysznych posiłków. Wasze zadowolenie i zdrowie będą zawsze naszym priorytetem. Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzacie każdego dnia.


Dziękujemy za trzy wspaniałe lata. Obiecujemy, że kolejne będą równie smaczne i zdrowe. Świętujcie z nami i skorzystajcie z naszej urodzinowej promocji!

Z wyrazami uznania,
Zespół Broccoli


Możliwość komentowania została wyłączona.